z Grabskiego KENTUCKY JACK

---------------------------------------------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------------------------------------------
X Klubowa Wystawa Terrierów Typu Bull w Warszawie
12.09.2010
Klasa: Otwarta
Sędzia: Betty Machl ( USA )

Osiągnięcia: B. Dob. II

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Białymstoku
Sędzia
A.Korozs
Klasa: Championów
Osiągnięcia: I, CWC, CACIB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Klubowa Wystawa Terrierów w Białymstoku
Sędzia: A. Pławiński
Klasa: Championów
Osiągnięcia: I, CWC, BOB,
Najpiękniejszy Terier Typu Bull Lok.II

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Międzynarodowa Wystawa Psw Rasowych ( Bratysława) Słowacja
Sedzia: Pawol Seman
Klasa: Championów
Osiągnięcia: I, CAC, CACIB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych ( Bratysława) Słowacja
21.08.2010
Sędzia: Rade Dakića
Klasa: Championów
Osiągnięcia: II,res.CWC


------------------------------------------------------------------------------------------

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Warszawie
11.07.2010
Sędzia: Jan Gajewski
Klasa: Otwarta
Osiągnięcia: I CWC, res. CACIB
-----------------------------------------------------------------------------------------

Specjalistyczna Wystawa Terrierów w Koszycach ( Słowacja)
10.07.2010
Sędzia: Ivana Janovcova
Klasa: Otwarta
Osiągnięcia: I, CAC, CC, VSV
ZWYCIĘZCA KLUBU TERRIERA SŁOWACJI

------------------------------------------------------------------------
Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie

13.06.2010
Sędzia: AVI MARSHAK
Klasa: Otwarta
Osiągnięcia: I CWC
------------------------------------------------------------------------------------------

Krajowa Wystawa Psów Rasowych CRVENKA ( Serbia)
30.05.2010
Sędzia: Mlodrag Nikic
Klasa: Championów
Osiągnięcia: I CWC

----------------------------------------------------------------------------------------------
NOWY CHAMPION SERBI
----------------------------------------------------------------------------------------------

Międzynarodowa Wystawa Psów SIVAC ( Serbia)
29.05.2010
Sędzia: Sanja Momcilovic
Klasa: Championów
Osiągnięcia: I CWC

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Satu Mare (Rumunia)

17.04.2010
Sędzia: Sandor Szabo
Klasa: otwarta
Osiągnięcia:  I CAC, res.CACIB
-------------------------------------------------------------------------------------------------
NOWY CHAMPION RUMUNII
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Satu Mare ( Ruminia)

18.04.2010
Sędzia: Andras Korozs
Klasa: otwarta
Osiągnięcia: I CAC, CACIB, BOB, BOG

--------------------------------------------------------------------------------

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Katowicach
26.03.2010
Klasa: Otwarta
Sędzia: A.Korozs
Osiągnięcia: I CWC

--------------------------------------------------------------------------------
Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Jarosławiu
14.03.2010
Klasa: Championów
Sędzia: A. Winiarska
Osiągnięcia:  I, CWC, NDPwR
--------------------------------------------------------------------------------

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Preszow
19.02.2010
Klasa: Otwarta
Sędzia: Jaroslaw Matyjas
Osiągnięcia:I, CAC
--------------------------------------------------------------------------------
NOWY CHAMPION SŁOWACJI

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie (SK)
9.10.2009
Klasa: Otwarta
Sędzia: Di Lorenzo Antonio
Osiągnięcia: doskonały
------------------------------------------------------------------------------------------------
Światowa Wystawa Terrierów Bratysława (SK)
8.10.2009
Klasa: Otwarta
Sędzia: R.Dakić
Osiągnięcia: Lok. IV
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Preszowie (SK)
27.09.2009
Klasa: Champion
Sędzia: T. Havelka
Osiągnięcia: Lok. I, CAC
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Uzghorodzie (UA)
9.08.2009
Klasa: Champion
Sędzia: Sergiy  Kazakov
Osiągnięcia: Lok. I, CAC, BOB
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Międzynarodowa Wystawa Psów rasowych w Uzghorodzie (UA)
8.08.2009
Klasa: Otwarta
Sędzia: Galyna Kalinichenko
Osiągnięcia: Lok. I, CAC, res, CACIB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
CHAMPION UKRAINY
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Warszawie
12.07.2009
Klasa: Championów
Sędzia: Boris Spoljaric
Osiągnięcia: doskonały
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Międzynarodowa Wystawa Psów w Krakowie
28.06.2009
 Klasa: Otwarta
Sędzia: Cristian Stefanescu (RO)
Osiągnięcia: Lok. I, CWC, res. CACIB
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Banska Bystrica  (SK)

3.05.2009
Klasa: Otwarta
Sędzia: J. Kubala
Osiągnięcia: Lok. I, CAC
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Międzynarodowa Wystawa Psów we  Lwowie (UA)
2.05.2009
Klasa: Otwarta
Sędzia: Anna Brankowic
Osiągnięcia: Lok. I CAC
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Katowicach
20.03.2009
Klasa: Otwarta
Sędzia: D. Ericsson ( SWE)
Osiągnięcia: Lok. III
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Jarosławiu
15.03.2009
Klasa: Otwarta
Sędzia: M. Vaclavik (SK)
Osiągnięcia: Lok: I, CWC
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
CHAMPION POLSKI
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Rzeszowie
7.02.2009
Klasa: Otwarta
Sędzia: M. Kozłowska
Osiągnięcia: Lok.I, CWC
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Trencinie (SK)
25.01.2009
Klasa: Pośrednia
Sędzia: J. Kubala
Osiągnięcia: Lok. I, CAC
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krajowa Wystawa psów Rasowych w Kielcach
16.11.2008

Klasa: Otwarta
Sędzia: V.M.Soleckyj -Szpunar
Osiągnięcia: Lok. I, CWC
-------------------------------------------------------------------------------------
Międzynarodowa Wystawa psów Rasowych w Sopocie
9.08.2008
Klasa: Pośrednia

Sędzia: M. Kozłowska
Osiągnięcia: Lok. I, CWC
-----------------------------------------------------------------------------------

Krajowa Wystawa psów Rasowych w Nowym Sączu
20.07.2008
Klasa: Pośrednia
Sędzia: A. Pławiński
Osiągnięcia: Lok. I, CWC
------------------------------------------------------------------------------------
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Warszawie
13.07.2008
Klasa: Młodzieży
Sędzia: A. Korozs
Osiągnięcia: Lok. I, Zw. Mł.

------------------------------------------------------------------------------------
Międzynarodowa Wystawa Psów rasowych w Krakowie
29.06.2008
Klasa: Młodzieży
Sędzia: D. Barcley
Osiągnięcia: Lok. I, NJwR
------------------------------------------------------------------------------------
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
------------------------------------------------------------------------------------
Krajowa Wystawa Psów rasowych w Lublinie
8.06.2008
Klasa: Młodzieży
Sędzia: O. Sheritsa
Osiągnięcia: Lok. II
-----------------------------------------------------------------------------------
Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Radomiu
25.05.2008
Klasa: Młodzieży
Sędzia: J. Szczepańska- Korpetta
 Osiągniecia: Lok. I, Zw. Mł.
-----------------------------------------------------------------------------------
Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Krośnie
11.05.2008
Klasa: Młodzieży
Sędzia: A. Zwierzyńska
Osiągnięcia: Lok.III
----------------------------------------------------------------------------------
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Łodzi
3.05.2008

Klasa: Młodzieży
Sędzia: Marina Gerasimova
Osiągnięcia: Lok. III
----------------------------------------------------------------------------------
Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Częstochowie

20.04.2008

Klasa: Młodzieży
Sędzia: Patrik Cederlof
Osiągnięcia: Lok.IV
-------------------------------------------------------------------------------------
VII GRAND PRIX POLSKI TTB  w Częstochowie
19.04.2008

Klasa: Młodzieży
Sędzia: Payel Masaryk
Osiągnięcia: Lok. III

-----------------------------------------------------------------------------------
Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Nowy Dwór Mazowiecki
6.04.2008
Klasa: Młodzieży
Sędzia: Z. Kitliński
Osiągnięcia: Lok. I, Zw. Mł.
--------------------------------------------------------------------------------
Międzynarodowa Wystaw Psów Rasowych w Katowicach
28.03.2008
Klasa: Młodzieży
Sędzia: J.Gajewski
Osiągniecia: Lok.III
-----------------------------------------------------------------------------------
Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Jarosławiu

9.03.2008
Klasa: Młodzieży
Sędzia: K. Nitka
Osiągnięcia: Lok.II
--------------------------------------------------------------------------------


Międzynarodowa Wystawa Psów rasowych w Rzeszowie
10.02.2008
Klasa: Młodzieży
Sędzia: Shiyan Tatiana (UA)
Osiągnięcia: Lok. II
-----------------------------------------------------------------------------
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Kielcach

17.11.2007

Klasa: Szczeniąt
Sędzia: J. Szczepańska- Korpetta
Osiągniecia: WO, NSZw R
---------------------------------------------------------------------------------
Krajowa Wystaw Psów Rasowych w Zabrzu

14.10.2007

Klasa: Szczeniąt

Sędzia: J. Gajewski

Osiągnięcia: WO Lok. I, NSZw R

--------------------------------------------------------------------------------


Krajowa Wystawa psów Rasowych w Przemyslu

16.09.2007

Klasa: Szczeniąt

Sędziea: H. Stępka

Osiągniecia: WO, Bis Puppy III

---------------------------------------------------------------------------------

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie (SK)
19.08.2007
Klasa: Baby
Sędzia: J. Kubala
Osiągnięcia: WO Lok.I
-------------------------------------------------------------------------------
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie (SK)
18.08.2007
 Klasa: Baby
Sędzia: Enriqe Mate Durane
Osiągnięcia: WO Lok.I
------------------------------------------------------------------------------